Otvorenie letného kina na Magio pláži 2016

10. 7. 2016 | Nezaradené

Letné kino Bažant Kinematograf sa už po šiesty raz predstaví aj na svojej stálej scéne na bratislavskej Magio pláži. V stredu 13. júla ju otvorí sezónu slávnostnou premiérou nového a prvého slovenského filmu Jana Hřebejka Učiteľka. Do 16. augusta letné kino na Magio pláži ponúkne 25 filmových večerov.

Film Učiteľka uvádzame len pár dní po svetovej premiére v hlavne súťaži 51. ročníka medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary, kde film získal cenu hlavnej poroty za najlepší ženský herecký výkon (Zuzana Mauréry) a tiež cenu za najlepší filmový plagát (autor Michal Tilsch).

Slovenskej filmovej premiéry sa zúčastní aj početná delegácia tvorcov, na čele s režisérom Janom Hřebejkom, scenáristom Petrom Jarchovským, ocenenou učiteľkou Zuzanou Mauréry, a mnohými ďalšími členmi tímu, ktorí sa na filme podieľali!

Do kín film prichádza 21. júla!

Viac o filme tu.

****
Letné kino Bažant Kinematograf na Magio pláži v Bratislave od 13. 7. do 16. 8. 2016 prinesie 25 filmových večerov. Premietame vždy od nedele do štvrtka, projekcie sa začínajú krátko po zotmení, okolo 21:00, nepremieta sa v prípade nepriaznivého počasia, predovšetkým za silného vetra.

Program tu.

Prílohy
Program BK na Magio pláži 2016 (pdf)
Ďalšie Nezaradené
10. 7.
Otvorenie letného kina na Magio pláži 2016

Dnešný program

Celý program

Digitalizáciu Kinematografu podporil:

avf