RODINNÝ FILM má premiéru na Magio pláži

15. 8. 2016 | Novinky

Bažant Kinematograf na Magio pláži v tohtoročnej sezóne uviedol už dve premiéry slovenských filmov. Po otváracom filme Učiteľka a slovenskej predpremiére filmu Ani ve snu!, je treťou a zároveň poslednou premiérou aktuálnej sezóny Rodinný film.

Medzinárodne úspešný a oceňovaný film slovinského režiséra Olma Omerzua Rodinný film svoju cestu k slovenským divákom štartuje v pondelok 15. augusta slávnostnou premiérou  na bratislavskej Magio pláži.

V hlavných úlohách sa predstavia Karel Roden, Vanda Hybnerová, Daniel Kadlec, Jenovéfa Boková, Eliška Křenková a Martin Pechlát.

Daniel Kadlec, Eliška Křenková a producent Jiří Konečný svoj Rodinný film na Magio pláži aj osobne uvedú a po projekcii sa s divákmi aj radi porozprávajú.

Film mal premiéru na prestížnom filmovom festivale v San Sebastián, bol ocenený na festivale v Tokiu a získal niekoľko ďalších cien vrátane ocenenia za najlepší český a slovenský film Zlatý ledňáček na festivale Finále Plzeň a cenu za najlepšieho herca pre Karla Rodena na festivale v Cottbuse.

V utorok 16.8. vstupuje do slovenských kín. Bratislavčania pozrieť film v kine Mladosť.

Prílohy
TS Filmtopia: Rodinný film v slovenských kinách (doc)
Ďalšie Novinky
11. 9. Novinka
Bažant Kinematograf na 11. MFF Cinematik v Piešťanoch
18. 8. Novinka
Na Magio pláži premietame ešte trikrát
15. 8. Novinka
RODINNÝ FILM má premiéru na Magio pláži
5. 8. Novinka
Program kina Bažant Kinematograf od 6. augusta
1. 8. Novinka
Program Bažant Kinematograf v prvý augustový týždeň

Dnešný program

Celý program

Digitalizáciu Kinematografu podporil:

avf