Program Bažant Kinematograf v prvý augustový týždeň

1. 8. 2016 | Novinky

Autobusy Bažant Kinematograf sa blížia do polovice svojich ciest. Navštívili už 13 miest na svojich trasách. Do 2. augusta premietajú v Banskej Bystrici a v Poprade, odtiaľ poputujú do Rimavskej Soboty a Spišskej Novej Vsi, v oboch mestách budú v termíne do 3. do 6. augusta. Ďalšími zastávkami budú Lučenec a Kežmarok.

V prvý augustový večer na Magio pláž zavíta agent 007, v 23. bondovke Skyfall, v ktorej sa posledný – siedmy raz objavila Judi Dench ako M. V stredu 2. augusta je v programe tretí z filmov tohtoročnej špeciálnej kolekcie Woody Allen de luxe, Danny Rose z Broadway, v hlavných úlohách so samotným autorom Woodym Allenom a Miou Farrow.

Streda a štvrtok patria českej a slovenskej kinematografii. 3. augusta sa v česko-slovenskom filme Teória tigra predstavia vynikajúci Jiří Bartoška a Eliška Balzerová. 4. augusta ďalší filmový týždeň na Magio pláži zavŕši slovenský animovaný film Lokalfilmis, v sprievode pilotného dielu animovaného seriálu Komisár Mrodge a jeho autorov, Branislava Jobusa a režiséra Jakuba Kronera.

Letné kino na Magio pláži bude pokračovať v programe predposledného filmového týždňa od nedele 7. augusta, filmom Stratení v Mníchove, ktorý osobne uvedie režisér Petr Zelenka.

Ďalšie Novinky
11. 9. Novinka
Bažant Kinematograf na 11. MFF Cinematik v Piešťanoch
18. 8. Novinka
Na Magio pláži premietame ešte trikrát
15. 8. Novinka
RODINNÝ FILM má premiéru na Magio pláži
5. 8. Novinka
Program kina Bažant Kinematograf od 6. augusta
1. 8. Novinka
Program Bažant Kinematograf v prvý augustový týždeň

Dnešný program

Celý program

Digitalizáciu Kinematografu podporil:

avf